Svietidlo LED kúpeľňové John 5897 chróm
Kód: 180659
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250358970 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nadzrkadlové LED svietidlo do kúpeľne JOHN. |
| Šírka: | 49 |
| Výška: | 6,5 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Hĺbka: | 7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1080 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | JOHN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
