Svietidlo LED kúpeľňové Abbeay 5786 bronzová
Kód: 180668
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250357867 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED kúpeľňové nadzrkadlové svietidlo, bronzová/kov, číry plast s bublinkami. 10W, 900lm, 3000K. IP44. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 3000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | bronzová |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ABBEY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
