Svietidlo LED kúpeľňové Abbey 5787 chróm
Kód: 180663
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250357874 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED kúpeľňové svietidlo ABBEY. Tienidlo plastové číre s efektom bubliniek. |
| Šírka: | 40 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Hĺbka: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + číra |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ABBEY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
