Svietidlo LED SLIM downlight vstavané HL0560030015 15W 2700K biela
Kód: 194033
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle tenké.
AC 100-265V / 50-60Hz.
SMD LED, 15W, 900lm, 2700K, IP20.
Rozmery: priemer 19 cm, výška: 1,7 cm.
Priemer montážneho otvoru: 17,6 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 50 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985530574 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo SLIM. Montážny otvor 176mm. |
| Šírka: | 19 |
| Výška: | 1,7 |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 900lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Séria: | SLIM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
