Svietidlo LED downlight vstavané HL0160440030 30W 6400K biela
Kód: 192113
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 85-265V / 50-60Hz.
COB LED, 30W, 2205lm, 6400K, IP20.
Rozmery: priemer 22,5 cm, výška: 4,5 cm.
Priemer montážneho otvoru: 20,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985559827 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | COB LED svietidlo VANESSA na zapustenie do stropu. Montážny otvor 205mm. |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2205lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | VANESSA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Šírka: | 22,5 |
| Výška: | 4,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
