Svietidlo LED downlight vstavané HL0160440010 10W 6400K biela
Kód: 192065
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 85-265V / 50-60Hz.
COB LED, 10W, 824lm, 6400K, IP20.
Rozmery: priemer 12 cm, výška: 4,3 cm.
Priemer montážneho otvoru: 9,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985559797 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | COB LED svietidlo VANESSA na zapustenie do stropu. Montážny otvor 95mm. |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 824lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | VANESSA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 4,3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
