Svietidlo LED downlight vstavané HL0160480024 24W 7000K biela
Kód: 192161
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Watáž 24W SMD LED 7000K, 1800lm 200-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 145mm Priemerná životnosť 30000h BielaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985566931 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle. |
| Priemer: | 18 |
| Výška: | 3,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 200-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 14,5cm |
| Séria: | ALEXA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
