Svietidlo HL0270240020 20W 5CCT IP54
Kód: 265426
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 20W; SMD LED ; 5CCT,1800lm; 220-240V/50-60Hz; IP54; Priemerná životnosť 20000h; Biela; Svietidlo led senzorove+nudzovy zdroj,dosah je 3-5m,360st,vykon baterie je 3h |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 7 |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2550 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | ANDREA S |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
