Svietidlo LED stropné Andrea HL0160660015 15W IP54 biele
Kód: 216432
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684200311 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo so zvýšenou IP ochranou, vhodné do kúpeľne alebo prašnejšieho prostredia. Okrúhly tvar. |
| Priemer: | 22 |
| Výška: | 4,9 |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1275 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | ANDREA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
