Sviet.HL0160440020 20W Cierna 6400K
Kód: 265326
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 85-265V / 50-60Hz.
COB LED, 20W, 1470lm, 6400K, IP20.
Rozmery: priemer 19,5 cm, výška: 4,5 cm.
Priemer montážneho otvoru: 17 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Značka: | horoz |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 20W ; 1470lm; COB LED ; 85-265V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 170mm; Priemerná životnosť 30000h; Cierna |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1470lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | VANESSA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Šírka: | 19,5 |
| Výška: | 4,5 |
| Hmotnosť: | 0,005 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
