Stolová LED lampa L129-73 chróm
Kód: 214488
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 8605061600279 |
| Značka: | lambario |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 46 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 31W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo. |
| Hmotnosť: | 3 |
| Svietivosť: | 1240 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
