Luster LED L129-85 zlatý
Kód: 214445
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8605061600392 |
| Značka: | lambario |
| Šírka: | 57 |
| Výška: | 20 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 75W |
| Svietivosť: | 3000 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | zlatá + biela |
| Obchodný text: | Prisadený LED luster. |
| Hmotnosť: | 2 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
