Luster LED L129-74 chróm
Kód: 214472
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 86050616000286 |
| Značka: | lambario |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 82 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 87W |
| Svietivosť: | 3480 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Obchodný text: | Závesný LED luster. |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
