Stojacia LED lampa Rader 74004 čierna
Kód: 222682
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5996595740047 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie LED svietidlo, stmievateľné. |
| Šírka: | 36 |
| Výška: | 133 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 11W |
| Svietivosť: | 570 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno, nastaviteľný jas s dotykovým spínačom v troch krokoch |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | RADER |
| Ďalšie údaje: | kábel dlhý 230 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
