Stojacia LED lampa Adelmo 74010 sivá
Kód: 222688
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5996595740108 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie LED svietidlo. |
| Šírka: | 43 |
| Výška: | 140 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 910 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | dĺžka kábla 140 cm |
| Séria: | ADELMO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
