Stojacia LED lampa Draco 2310 čierna
Kód: 218945
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5998250323107 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 21 |
| Výška: | 140 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stojacie LED svietidlo Draco. Výška sa dá nastaviť od 66 do 140cm. |
| Watáž: | 13W |
| Svietivosť: | 790 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6000K teplotu farby je možné nastaviť v 5 krokoch dotykovým spínačom |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno, jas je možné nastaviť v 5 krokoch dotykovým spínačom |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie funkcie: | pamäť |
| Séria: | DRACO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
