Stojacia lampa Gamma 4077 matný chróm
Kód: 195009
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavá stojacia lampa. Vrchné tienidlo je z bieleho skla, spodné tienidlo sa dá polohovať. S vypínačom na tele svietidla, lampa je stmievateľná.
Materiál: kov / sklo.
Farba: matný chróm / biela.
Svietidlo obsahuje žiarovky: 1x 230W 4600lm 2700K + 1x 28W 370lm 2700.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne stojacie svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250340777 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 32 |
| Výška: | 174 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Závit: | R7s + G9 |
| Watáž: | 1x max 230W + 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Stojacia lampa GAMMA s dvomi tienidlami, s vypínačom, stmievateľná. Biele sklenené tienidlo. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm matný |
| Stmievateľné: | áno |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | GAMMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
