Stojacia LED lampa Vlasta 7006 matný chróm
Kód: 191701
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5998250370064 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie LED svietidlo VLASTA. S vypínačom na kábli. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 182 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W + 5W |
| Svietivosť: | 1400 lm + 400 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | VLASTA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
