Stojacoa lampa Gamma Trend 4554 matná čierna
Kód: 191687
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne stojacie svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250345543 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 32 |
| Výška: | 174 |
| Závit: | E27 + G9 |
| Watáž: | 2x max 15W + 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Zaujímavá stojacia lampa GAMMA TREND. Vrchné tienidlo je z bieleho skla, spodné tienidlo sa dá polohovať. S vypínačom na tele svietidla. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | GAMMA TREND |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
