Luster Linett 6340 farebný
Kód: 211765
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250363400 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Detské prisadené svietidlo LINETT. |
| Šírka: | 35,5 |
| Výška: | 20,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 5x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | viacfarebná |
| Séria: | LINETT |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
