Svietidlo detské Bee 4718
Kód: 145389
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250347189 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Detský luster BEE v tvare včielky |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 80 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | max 1x 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | žltá |
| Séria: | BEE |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Hmotnosť: | 2,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
