Luster Birdy 6389 farebný
Kód: 211763
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250363899 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Prisadené svietidlo do detskej izby BIRDY s farebnými sovičkami. Na žiarovky 3x max 40W E14. |
| Šírka: | 42 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | viacfarebná |
| Séria: | BIRDY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
