Svietidlo detské Helicopter 4717
Kód: 165584
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250347172 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Detský luster HELICOPTER v tvare helikoptéry |
| Šírka: | 36 |
| Výška: | 95 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | max 1x 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | viacfarebná |
| Séria: | HELICOPTER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
