Svietidlo detské ABC 4716 farebné
Kód: 144634
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.35 kg |
| EAN: | 5998250347165 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Detský luster ABC, modré/kov, farebné písmená/plast. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 90 |
| Hmotnosť: | 1,35 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | max 3x 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plastové písmenká |
| Farba: | viacfarebná |
| Séria: | ABC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
