Luster LED Tulio 5891 biela
Kód: 198752
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavý závesný LED luster. LED luster má elegantnú matnú bielu farbu, vďaka netradičnému prepletenému tvaru je zároveň aj moderný. Dizajnový kúsok dopĺňa čisté, moderné priestory.
Watáž: LED 60W, 3600lm, 3000K.
Rozmery: 55 x 150 cm
Materiál: kov. Farba: biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250358918 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 55 |
| Výška: | 150 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Watáž: | 60W |
| Svietivosť: | 3600 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Séria: | TULIO |
| Hmotnosť: | 5,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
