Luster LED Tulio 5890 biela
Kód: 198751
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavý moderný LED luster. Prisadený luster je tvorený piatimi zvlnenými pásmi.
Watáž: LED 60W, 4000lm, 3000K.
Priemer: 55 cm.
Materiál: kov. Farba: biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250358901 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 55 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Watáž: | 60W |
| Svietivosť: | 4000 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Séria: | TULIO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
