Luster LED Genesis HL0190360100 chróm
Kód: 196935
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8680985577661 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 51 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 100W |
| Svietivosť: | 4500 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-240V |
| Obchodný text: | Prisadené SMD LED svietidlo GENESIS. |
| Hmotnosť: | 2 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akrylové krytky |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | GENESIS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
