Luster LED Orion HL0190170030 chróm
Kód: 199235
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985552873 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Prisadené stropné svietidlo má kovovú konštrukciu chrómovej farby a biele plastové krytky. Vďaka svojmu dizajnu a čistým farbám je moderný a elegantný zároveň. |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2059lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 18 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ORION |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
