Žiarovka LED LA38-00820 8W 3000K E27 Filament
Kód: 194336
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare guľky z číreho skla.
Watáž: 8W, 800lm. Farba svetla: 3000K - teplé svetlo.
Závit: E27. Tvar: A60.
Rozmery: 6 x 10,2 cm.
Energetická trieda A+.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 300°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8605036694395 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | LED FILAMENT |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 10,2 |
| Hmotnosť: | 0,08 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
