Žiarovka LED HL0010840009 RGB 9W 2700K - 6500K E27 farebne nastaviteľná
Kód: 257700
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 9W Závit E27 800lm 2700-6500K 100-240V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LED stmievateľné RGB MulticolorDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Žiarovka LED HOROSCOPE-9 stmievateľná RGB Multicolor |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 10,8 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 800lm |
| Farba svetla: | 2700K-6500K |
| Napätie: | 100-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
