Žiarovka LED 10W E27 RGB LA07-51023
Kód: 167330
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky na diaľkové ovládanie |
|---|---|
| EAN: | 167330 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka ktorá mení farby, Ovláda sa pomocou aplikácie TUYA v telefóne cez WiFi. |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 11,88 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 820 lm |
| Farba svetla: | 3000K-4200K-6400K + RGB možnosť meniť farbu svetla teplá/neutrálna/studená + RGB |
| Napätie: | 220-240V |
| Materiál: | termoplast / hliník |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| SMART technológia: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
