Záhradné LED svietidlo Lucas 3420 biele
Kód: 211654
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250334202 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 38 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Vonkajšie stropné LED svietidlo LUCAS s pohybovým senzorom 5-8 metrov 120°. |
| Výška: | 10 |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1560 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor 5-8 metrov 120° |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LUCAS |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
