Svietidlo LED záhradné Lentil Led 8555 biele
Kód: 211920
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250385556 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stropné LED svietidlo LENTIL LED s pohybovým senzorom 6 metrov 150° 40 sekúnd. |
| Šírka: | 26 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 720 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
