TRAFO LED LY02-00250 25W
Kód: 194715
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED transformátor.
25W, 2,1A, 220-240V, 50-60Hz, IP20.
Hliník.
Rozmery: 11,2 x 7,8 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8605036694647 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 25W; IP20 |
| Šírka: | 2,7 |
| Výška: | 11,2 |
| Hmotnosť: | 0,4 |
| Dĺžka: | 14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
