TRAFO LED LY02-01500 150W
Kód: 194712
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED transformátor.
150W, 12,5A, 220-240V, 50-60Hz, IP20.
Hliník.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8605036694678 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 150W; IP20 |
| Šírka: | 5,8 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
