TRAFO LED LY02-01000 100W
Kód: 194717
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED transformátor.
100W, 8,5A, 220-240V, 50-60Hz, IP20.
Hliník.
Rozmery: 4,7 x 18,7 x 3,46 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8605036694661 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 100W; IP20 |
| Šírka: | 4,7 |
| Výška: | 18,7 |
| Hmotnosť: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
