Svietidlo záhradné Manhattan 8359 matná čierna
Kód: 197604
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 59982503873590 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo MANHATTAN. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 12 |
| Hĺbka: | 13,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MANHATTAN |
| Hmotnosť: | 2,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
