Svietidlo záhradné Roma 8776 antracit
Kód: 197891
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250387765 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo ROMA. |
| Šírka: | 31,8 |
| Výška: | 10 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Hĺbka: | 9 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 14W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | antracit |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ROMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
