Svietidlo nástenné Holly 5556 chróm/dymová
Kód: 200999
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Efektné nástenné bodové svietidlo s tienidlami z dymového skla, dajú sa natáčať.
Watáž: 2x max 40W, závit E14.
Rozmery: šírka 32 cm.
Materiál: kov / sklo.
Farba: chróm / dymová.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250355566 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 32 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 2x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Efektné nástenné bodové svietidlo s tienidlami z dymového skla, dajú sa natáčať. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + dymová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | HOLLY |
| Hmotnosť: | 2,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
