Luster Holly 5558 chróm/dymová
Kód: 201001
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Efektný prisadený luster s tromi tienidlami z dymového skla. Kovová konštrukcia chrómovej farby.
Watáž: 3x max 40W, závit E14.
Rozmery: šírka 44 cm.
Materiál: kov / sklo.
Farba: chróm / dymová.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 5998250355580 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 44 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Efektný prisadený luster s tromi tienidlami z dymového skla. Kovová konštrukcia chrómovej farby. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + dymová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | HOLLY |
| Hmotnosť: | 3,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
