Svietidlo nástenné Francesca 7361 matný chróm
Kód: 205866
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné KLASIK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250373614 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo FRANCESCA. Konštrukcia z matného chrómu, biele alabastrové tienidlá. |
| Šírka: | 13 |
| Výška: | 19 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Hĺbka: | 25 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | FRANCESCA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
