Svietidlo LED záhradné Tartu 7900 čierne
Kód: 212576
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250379005 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stropné LED svietidlo TARTU, s nastaviteľnou farbou svetla - 2800K/4000K/6000K. |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 4 |
| Dĺžka: | 30 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2500 lm |
| Farba svetla: | 2800K/4000K/6000K - teplá/neutrálna/studená biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TARTU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
