Svietidlo LED záhradné Tartu 7893 biele
Kód: 212569
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250378930 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stropné LED svietidlo TARTU, s nastaviteľnou farbou svetla - 2800K/4000K/6000K. |
| Šírka: | 17,5 |
| Výška: | 4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 2800K/4000K/6000K - teplá/neutrálna/studená biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TARTU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
