Svietidlo LED záhradné Rogova 77022 biele
Kód: 221739
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 5996595770228 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné solárne LED svietidlo. S vypínačom, so senzorom, stmievateľné. |
| Šírka: | 11,5 |
| Výška: | 21 |
| Hĺbka: | 11 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 330 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | svetelný senzor, pohybový senzor 6+-2m 120° |
| Stmievateľné: | áno, v troch stupňoch |
| Ďalšie údaje: | DC 3,7V |
| Séria: | ROGOVA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
