Svietidlo LED záhradné Moselle 77014 čierne
Kód: 221731
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 5996595770143 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné solárne LED svietidlo. S vypínačom, so senzorom. |
| Šírka: | 19 |
| Výška: | 7 |
| Hĺbka: | 15 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 300 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor 5-8m 120°, svetelný senzor |
| Ďalšie údaje: | DC 3,7V |
| Séria: | MOSELLE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
