Svietidlo LED záhradné Odera 7040 čierna+biela
Kód: 221673
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250370408 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stolové LED svietidlo, dotykové, stmievateľné. Nabíja sa priloženým micro-USB káblom. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 16 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 140 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | ODERA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
