Svietidlo LED záhradné Medulin 7032 čierne
Kód: 221672
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 5998250370323 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie svietidlo na stolík, prenosné, solárne. S vypínačom |
| Šírka: | 8,5 |
| Výška: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,5W |
| Svietivosť: | 8 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 12 500 hodín |
| Ďalšie údaje: | na baterky (balenie obsahuje batérie) |
| Séria: | MEDULIN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
