Svietidlo LED záhradné LSD01-10 biele
Kód: 222028
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 86050366158888 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Nabíjacie prenosné svietidlo s diaľkovým ovládačom. Stmievateľné, mení farbu svetla. |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 20,5 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | biela |
| Závit: | LED |
| Watáž: | max 2,8W |
| Svietivosť: | 40 lm |
| Farba svetla: | 3000K + RGB teplá biela + rôzne farby |
| Materiál: | plast |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjanie pomocou kábla |
| Stmievateľné: | áno, v 4 stupňoch |
| Ďalšie údaje: | batéria 3,7V 1200mAh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
