Svietidlo LED vonkajšie stolové LSD01-03 čierna+biela
Kód: 222027
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8605036615741 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Nabíjacie prenosné svietidlo. Stmievateľné, mení farbu svetla. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 30 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | čierna + biela |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 3000K + RGB teplá biela + rôzne farby |
| Materiál: | plast |
| Stmievateľné: | áno, v 3 stupňoch |
| Ďalšie údaje: | nabíjanie pomocou kábla, batéria 3,4V 2400mAh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
