Svietidlo LED záhradné LG36-0105 antracit
Kód: 167130
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036698478 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 13,5 |
| Výška: | 12 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2x 3W |
| Svietivosť: | 390 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Kovové nástenné LED svietidlo pre vonkajšie použitie. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ALPHA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
